تاکید باقری کنی بر «هوشیاری در نطنز» و «هوشمندی در وین»

علی باقری‌کنی، دبیرستاد حقوق بشر ایران در صفحه شخصی خود در توییتر در واکنش به حملات نطنز، نوشت: «آمریکا با ابزار «تهدید»، «تحریم»، «تزویر» و «تخریب» تلاش می‌کند تا حق ملت ایران را در دستیابی به پیشرفت هسته‌ای سلب نماید. هوشیاری در نطنز، «ترفند تخریب» صهیونیست‌ها را خنثی و «هوشمندی در وین»، «تیغ تزویر» آمریکایی‌ها را کند خواهد کرد.»
تاکید دبیر ستاد حقوق بشر بر «هوشیاری در نطنز» و «هوشمندی در وین»
بامداد یک‌شنبه ۲۲ فروردین ماه رخدادی خرابکارانه در بخشی از شبکه توزیع برق تاسیسات غنی سازی نطنز رخ داد و از سوی مسوولان سازمان انرژی اتمی ایران مورد تایید قرار گرفت. رسانه‌های اسراییلی نیز این اقدام خرابکارانه را به رژیم صهیونیستی نسبت داده و تاکید کردند اخلال در شبکه توزیع برق تاسیسات غنی سازی نطنز از طریق یک حمله سایبری انجام شده است. بیشتر بخوانید:

  • دبیر ستاد حقوق بشر: تروریسم‌شویی، راهبرد حقوق بشری برلین است؟

ترور دانشمندان هسته‌ای و اقدامات خرابکارانه در تاسیسات هسته‌ای ایران و تاکتیک فرسوده و دایمی رژیم صهیونیستی برای تهدید جلوه دادن ایران برای امنیت منطقه و جهان بیش از سه دهه است که به طور دایم تکرار می‌شود، اما همواره واهی بودن این ادعا اثبات شده است.

برخی نیز در صدد هستند این جنایات رژیم صهیونیستی را اقدامی برای «سنگ اندازی در مسیر مذاکرات وین» جلوه دهند؛ اما بسیاری از کارشناسان تایید می‌کنند هماهنگی رژیم صهیونیستی و آمریکا در حادثه نطنز امر محتملی است چر که اگر قرار به منع اشاعه باشد؛ اسرائیل است که باید تسلیحات اتمی خود را نابود کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است