علم و اندیشه رسام

موسسه علم و اندیشه رسام با نام تجاری رسام با عنایت خداوند متعال در راستای حقوق هموطنان مطابق با قوانین جمهوری اسلامی و قانون اساسی، به همت حقوقدانان عالم و درستکار در سال 1396 ثبت و در محل کنونی تاسیس گردید.

این موسسه از زمان تاسیس تا به حال عمدتا به طور تخصصی در زمینه جرائم منکراتی (شرب خمر – حمل مشروبات الکلی – خانه فساد – روابط نامشروع و کلیه جرائم مربوط به مجتمع ارشاد) و همچنین در زمینه جرائم مربوط به دادگاه انقلاب (مواد مخدر) فعالیت نموده و به لطف خداوند و دانش وکلا، دارای سوابق درخشان و حداقل ترین نتایج منفی می باشد.

با افتخار اعلام میکنیم در کلیه پرونده های مطالبات مالی موفق بوده و همیشه حافظ منافع موکلین میباشیم.

بسیار خرسندیم که کیفیت خدمات حقوقی موسسه رسام و گروه وکلای ما را با دیگران مقایسه کنید زیرا این تنها راهی است برای اثبات ادعای ما در خصوص عمل به وعده عای خود.

میانگین موفقیت بیش از 85 درصدی در پرونده های رسام سبب شده موکل هایی که به ما اعتماد کرده اند و امور حقوقی خود را به ما سپرده اند، مجددا ما را انتخاب کنند و رسام را به اطرافیان خود معرفی کرده و پیشنهاد دهند. این امر یکی از بهترین و پر افتخار ترین دستاوردهای رسام است، چرا که نشان از بالا بودن میزان رضایت موکلان در این موسسه میباشد.

این نکته را به یاد داشته باشید که شباهت در موضوعات حقوقی به معنای داشتن راه حل یکسان برای حل آن موضوع نمی باشد، پس بهترین این است که قبل از مشاوره حقوقی اصولی و تخصصی هیچ اقدامی انجام ندهید. گاهی یک اقدام نادرست قابل جبران نخواهد بود.

موسسه حقوقی علم و اندیشه رسام توسط بهترین وکلای مدافع به صورت تخصصی آمادگی ارائه مشاوره و خدمات به شما در سراسر ایران را دارد.